Klientide tagasiside

Töötan eranditult soovituste põhjal ja siin on tagasiside minu teenuste kohta mõnedelt minu senistelt klientidelt.

Kiire ja professionaalne teenindus. Ükski objekt ei ole liiga väike.

Helje Melts

Julgen kahekäega soovitada 🙂 Saab kõigega hakkama ning otsib kiire lahenduse igale ettetulevale takistusele 🙂

Thea Varik

Väga professionaalne ja vastutulelik teenindus nii müüjale kui ka ostjale! Soovitan soojalt!

Heli Laur

Fantastic. Very helpful would highly recommend her work and help.

David Spencer

Tere! Tahan tänada Margot-Helena Kasari professionaalsuse, kiire reageerimise ja abivalmiduse eest!  Samuti meeldiva üllatusena oli kingitus. Nüüdsest julgelt soovitan ainult Teie kinnisvara bürood.

Edu ja häid kliente soovides, Tatjana Genno.

Thanks for your help with this, you have been by far the most professional agent I have dealt with.

Chris Lautre

Margot lähtub oma töös kindlalt kliendi huvidest, aga oskab tänu kogemusele ja heale suhtlemisoskusele võita ka teise tehingupoole südame. Usaldusväärseim ja töökaim maakler, kellega mul kunagi tegemist olnud.

Kersti Skovgaard

Tagasiside osas saan praeguseni öelda vaid üht – super! Sinu tegutsemine on vastanud igati minu ootustele – mitte liiga aeglane ja mitte liiga agressiivne:) Ja mitmel korral, kui olen mõelnud, et nüüd võtan sinuga ühendust, oled ise juba mulle kirjutanud või helistanud.

Eneli Perolainen

Mina annan sulle ainult positiivset tagasisidet. Olid tõeliselt aktiivne ja kust iganes sa neid kliente välja võlusid, tõid nad kohale. Oli ju mul võrdlus teise maakleriga, kellega lepingu tegin. Andsid jooksvalt infot, hoidsid pidevalt kätt pulsil.

Liina Jutt

Pöördusin Margoti poole korteriostu sooviga 2010. sügisel. Margot oli alati väga professionaalne ja asjalik. Veel hilistel õhtutundidel jagas mulle infot müüki tulevate ja müügis olevate korterite kohta. Korteri ostuks läks mul siiski teise maakleriga ja seda põhjusel, et olin seda konkreetset korterit käinud vaatamas (korduvalt) juba teise maakleriga. Margotil on tugev eetika ja ta leidis, et enam ei sobi tehinguga liituda. Austan teda selle eest. Kõigest hoolimata sain kuni tehingu sõlmimiseni alati tema poole pöörduda ja küsida kõikvõimalikke küsimusi seoses korteriostu ja lepingutega. Olen talle väga tänulik abi eest ja julgen soovitada kõikidele oma sõpradele ning tuttavatele.

Kersti Pärnamägi

Olen Margoti teeneid kasutanud kahe korterimüügi tehingu korral. Mõlemal juhul äärmiselt professionaalne ja kiire maakleritöö. 2-toalise korteri müük Mähel sai lahenduse kolme kuuga ja 1-toaline Mustamäel läks müüki juba 1,5 kuuga. Margoti kätte võib kerge südamega usaldada korterivõtmed, ta käib ja näitab klientidele ja kõik on kontrolli all. Margotil on suur kliendibaas ja vaatajaid küllaga. Kõik korterimüügiga seotud kohustused: ostu-müügilepingu koostamine, notari aja kinnipanemine, korteri üleandmisakt, said Margoti poolt korrektselt koostatud ja minul ei olnud muud muret kui õigel ajal kohale minna ja allkirjastada. Margot on kiire tegutseja ja oma suhtlemises väga meeldiv – soovitan kõigile!

Taimi Veinmann

Hits: 633