Üüri täisteenus

üüritud

Mul on kümmekond sellist klienti, kelle kinnisvara ma aasta-aastalt üürile annan, osad juba aastast 2011 ja pildil toodud Tabasalu korterit olen selle aja jooksul jõudnud üürile anda juba lausa 11 korda, teisi 2-7 korda. Valdavalt asuvad need Tallinna äärelinnades või linna lähedal (Tabasalu, Haabneeme), aga üks korteritest on ka Pärnus pikaajalisel üüril.

Omaniku ehk üürileandja jaoks on selline teenus mõistagi väga mugav. Tihti ei ole omanikel endil vaja lausa aastaid korterites käia – eelmise üürniku lahkumisel võtan võtmed ja leian uue üürniku. Omanikud on mulle andnud vajadusel ka volituse nende nimel üürileping allkirjastada, kui seda mingil põhjusel digitaalselt teha ei saa. Nii on omaniku jaoks tegemist tõeliselt passiivse investeeringuga ja tagatud pidev rahavoog – eelmise üürilise lahkudes püüan uue leida esimesel võimalusel ja tihti on juhtunud ka nii, et annan võtmed kohe peale vabanemist järgmisele üürnikule üle.

Pildil olev Tabasalu korter sai viimati üürile antud käesoleva nädala alguses ja esmakordselt täiesti uuel moel. Nimelt sai leping sõlmitud uudse üürilahenduse www.rendin.co vahendusel. Üürnik säästab seeläbi raha, kuna tal ei tule lepingu sõlmimisel maksta tagatisraha 1-3 kuu üüri summas, vaid ta sõlmib üürniku kindlustuse ja maksab igakuiselt kindlustust 2,5% üürisummast. Üürileandja jaoks on see samuti väga kasulik teenus, kuna kindlustuse kaitse on oluliselt suurem, kui seda on ühe või mõne kuu tagatisraha. Seega julgen seda teenust kõigile soovitada!

Üürniku valimisel teen ma potentsiaalsele kandidaadile alati taustakontrolli, mis hõlmab ka krediidiinfo maksehäireraportit. Rendin üürilahenduse puhul tehakse üürnikule samuti põhjalik taustakontroll.

Hits: 497

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga