Category Archives: Uudised

Üüri täisteenus

Mul on kümmekond sellist klienti, kelle kinnisvara ma aasta-aastalt üürile annan, osad juba aastast 2011 ja pildil toodud Tabasalu korterit olen selle aja jooksul jõudnud üürile anda juba lausa 11 korda, teisi 2-7 korda. Valdavalt asuvad need Tallinna äärelinnades või linna lähedal (Tabasalu, Haabneeme), aga üks korteritest on ka Pärnus pikaajalisel üüril. Omaniku ehk üürileandja… Read More »

Heategevus – Igavene Heategu

Heategevus on võimalus aidata neid, kellel seda rohkem vaja on. Minu vahendustasust läheb 10% alati heategevuseks. Eile sai uue omaniku ilus korter Õismäel ja seekordne panus heategevusele läks esmakordselt MTÜ Igavene Heategu kontole. Olen toetanud vähiravifondi Kingitud Elu, Pelgulinna sünnitusmaja, Tallinna lastehaiglat, lisaks eraldi pisikest Annabeli, kes vajas haruldase haiguse ravi, vähiga võitlevat noort pereema… Read More »

Uudne võimalus üürnikele üürida deposiidivabalt

Mul on hea meel oma klientidele pakkuda oma hea koostööpartneri uue rakenduse kasutamise võimalust. Nimelt on üürnikul nüüd võimalik üürida deposiidivabalt Rendin uudse üürilahendusega. Lisainfot leiab nende kodulehelt www.rendin.co Rakenduse idee seisneb selles, et üürileping sõlmitakse www.rendin.co keskkonnas ning tagatisraha maksmise asemel hakkab üürnik igakuiselt maksma teenustasuna väikse protsendi üürist, millega kindlustab ta oma kohustuste… Read More »